شروع فاز انسانی طرح فولیکول مو
لطفا اینجا را کلیک کنید.
گزارش طرح سلول بنیادی فولیکول مو
برای اطلاع از آخرین اخبار کلیک کنید.
استخدام منشی
استخدام منشی با روابط عمومی بالا و آشنا با کامپیوتر و زبان انگلیسی در تهران. لطفا رزومه خود را به شماره 021-88882850 فکس کنید .شماره تماس:88783928
برنامه یک گام به پیش
کاربران محترم می توانند برنامه دکتر نیلفروش زاده را در خصوص مراقبتهای پوست و مو هر سه شنبه بعد از خبر ساعت 7 صبح از شبکه خبر ببینند
مشاوره پوست- پیوند مو - لیزر-لاغری
اگر مایل به دریافت اطلاعات روشهای جوانسازی با لیزر و سلولهای بنیادی - سلولهای بنیادی فولیکول مو و اینکه آیا جایگزین پیوند مو می گردد؟ لاغری قطعی با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید.
لینک مرکز تحقیقات پوست و سلولهای بنیادی
لطفا اینجا را کلیک کنید.
فراخوان بیماران لک,تیرگی کمر و استریا
جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
قابل توجه بیماران دارای بینی گوشتی و تیرگی پشت
بیماران میتوانند جهت اقدام درمانی نوین توسط دکتر نیلفروش زاده به مرکز تحقیقات پوست و سلول بنیادی و کلینیک جردن مراجعه و یا با شماره 09389293743 , 22201710 تماس حاصل فرمایند.
ثبت خاطرات در وب سایت
لطفا اینجا کلیک کنید. کاربران محترم میتوانند در بخش پیام کاربران خاطرات مربوط به درمان خود در کلینیک دکتر نیلفروش زاده را ثبت نمایند.
وب سایت شاهراه سلامت
جهت مشاهده کلیک کنید.
لینک مفید
لطفا اینجا را کلیک کنید.
 
موفقیتی دیگر از مرکز تحقیقات پوست و سالک


موفقیت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در درمان بیماری لیشمانیوز جلدی « سالک» به عنوان تازه ترین ایده در لیست اخبار نوآوری های وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی کشور قرار گرفت.

مرکز تحقیقات بیماری های پوستی و سالک این دانشگاه در زمینه روش های درمانی سالک پیشرفت های حائز اهمیتی داشته است از جمله روش تأثیر TCA (تری کلرواستیک اسید ) بر روی بیماری سالک می باشد که به عنوان روش مؤثر و ارزان در تسریع بهبودی زخم سالک و کاهش اسکار «جوشگاه» در ضایعات پاپولوندولراولیه سالک در حال اجرا می باشد. از جمله اقدامات درمانی دیگر استفاده از رادیوفرکوئنسی و سلول های بنیادی در از بین بردن اسکار سالک می باشد . 

گفتنی است در این زمینه مقالات متعددی توسط دکتر محمد علی نیلفروش زاده رئیس مرکز تحقیقات پوست و سالک به چاپ رسیده است که از جمله می توان به مقاله کاهش زمان بهبودی ضایعات تحت درمان با «TCA + گلوکانیتم» نسبت به «گلوکانیتم به تنهایی» اشاره کرد.

وی همچنین در مقاله ای دیگر یک مورد بهبودی کامل ضایعه وسیع سالک در یک مرد 46 ساله مبتلا به لیشمانیوز جلدی که با TCA و فلوکونازول خوراکی درمان شده و هیچ اسکاری از این ضایعه باقی نمانده است را مطرح نموده است. در مطالعه ای دیگرکه مقاله آن در مجله International Journal of pharmacology در سال 2006 به چاپ رسید، دیده شده که میزان بهبودی در دو گروه درمانی TCA و گلو کانتیم موضعی تقریبا مساوی است و TCA می تواند به عنوان یک روش جدید و جایگزین در درمان سالک معرفی شود. در بررسی دیگر اثر 50 درصدی TCA بر روی اسکار ناشی از سالک در مقایسه با اثر لیزر CO2 مورد سنجش قرار گرفته و نتایج نشان داده است، با این که اختلاف معنی داری بین دو گروه دیده نشده اما هزینه کم و مصرف آسان این محلول نسبت به لیزر CO2 می تواند در درمان اسکار سالک و سایر اسکارهای آتروفیک به کار گرفته شود.

گفتنی است دکتر نیلفروش زاده در مقاله دیگر خود که در سال 2008 در مجله Koriean J parsitol به چاپ رسید گزارش یک مورد درمان موفقیت آمیز بیمار مبتلابه لیشمانیوز فرم لوپوئید با استفاده از محلول موضعی 50 درصدی TCA تشریح کرده است. در حال حاضر نیز چندین طرح تحقیقاتی دیگر در این زمینه توسط این مرکز در دست اجرا می باشد. لازم به ذکر است خبر موفقیت مرکز تحقیات پوست و سالک در درمان سالک با استفاده از TCA به دلیل اهمیت و نو آوریش در صدر اخبار سایت www.healthideabank.ir وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته است.

   نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان    (خبرنگار:قندهاری)

نظر شما

نام * :
پست الكترونيكي * :
وب سایت :
نظر *:
  کد امنیتی را وارد نمایید :
اختصاصي براي مدير سايت ( درصورت انتخاب اين گزينه نظر شما در وب سايت ديده نخواهد شد )
لطفا از ارسال سوالات پزشکی در این صفحه خودداری نمائید . به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .

فیلم ها
صفحه اصلي
لیست موضوعی مقالات
ویزیت اینترنتی بیماران ریزش مو
سوالات پزشکی كاربران
گالري عكس
درباره ما
پيام هاي كاربران
اخبار
فرم بیماران ریزش مو
فرم استخدام
نظر سنجی سایت
میزان رضایتمندی بیماران
جستجوی مطالب
 
 
 
Isfahan University of Medical sciences